Woonboot

Woonboot in Amsterdam €749.000 k.k.

Fantastisch project aan de Silodam  te Amsterdam!

Op een bijzonder fraaie locatie, aan de Silodam 62, met uitzicht op de Oude Houthaven, ligt een heel mooi casco-klipperschip genaamd *HOOP OP BEHOUD* te koop inclusief de rechten op de ligplaatsvergunning! Deze klipper werd in 1895 bij scheepswerf Ruijtenberg in Waspik gebouwd. De afmetingen zijn 31.30 x 5.97 m.  Het tweemast getuigde schip is heel fraai gelijnd, heeft een mooie zeeg en een bijzonder mooie klipperkop! Recentelijk werd al het ijzerwerk dat noodzakelijk was deskundig uitgevoerd. Zo werd een nieuwe zeilroef geplaatst, werden het kistenluik en voordek gerenoveerd waarbij geïntegreerde bank werd gerealiseerd.

Interieur is het schip geheel casco en gereed voor inbouw. Het vlak en de scheepswanden zijn gereinigd en voorzien van conservering die is afgedekt met een speciale folie. Het schip heeft een  CBB-CVO certificaat geldig tot 31-12-2025.

Na intimmering kan in het schip ca. 150 m2 aan netto woonruimte worden gerealiseerd en een zee aan dekruimte.  Dat is op deze mooie locatie, op een steenworp van het centrum, uniek te noemen! Daarbij is de *HOOP OP BEHOUD* ook nog eens een van de allermooiste klippers die ons land heeft voortgebracht, de grote vraag is wie dit schitterende historische schip voor de toekomst gaat behouden.

De ligplaatsvergunning is afgegeven voor onbepaalde tijd.
Op de ligplaats zijn nutsvoorzieningen aanwezig maar geen aardgas.
Er is geen overdrachtsbelasting verschuldigd.Eventueel kunnen wij behulpzaam zijn bij de verdere ombouw tot woonschip.

Er is ook een plan getekend op deze ligplaats voor een geheel nieuw te bouwen, bijzonder en speciaal woonschip van 35.00 x 6.00 m, dat uiteraard wel in de hogere prijsklasse valt (denk aan 2,5-3 miljoen euro), maar dan gaat het wel over meer dan 250 m2 nieuw gebouwde woonruimte dat in alle opzichten aan de hedendaagse eisen en normeringen voldoet!  Indien u hierin eventueel interesse heeft kan de makelaar op verzoek een brochure mailen.

Specificaties Fantastisch project aan de Silodam te Amsterdam! :

Casco: Staal Afmeting: 31.30 x 5.97 m m Aantal kamers: Makelaar: Capaan Falkeisen Woonoppervlakte: 150 m2

DELEN MET

OVERIG AANBOD MET LIGPLAATS IN DEZE PRIJSKLASSE Aantal objecten 57



WATERWOON NIEUWS


  • Drijvend wonen op water en land

    Nieuwe vergezichten. Drijvend wonen slaat niet alleen aan op het water maar kan ook op...

    LEES MEER

  • Schoonschip, de meest duurzame drijvende wijk

    Schoonschip is een drijvende woonwijk in het Johan van Hasseltkanaal, een zijkanaal van het IJ...

    LEES MEER

  • Verkoop waterkavels in Amsterdam

    Rondom het Sluishuis project, met o.a. mooie woningen, exclusieve appartementen en riante terrassen in Amsterdam,...

    LEES MEER

  • De geWoonboot

    "Gezonder werken, wonen en leven, met de geWoonboot laten we zien hoe dat kan en...

    LEES MEER

Onze gecertificeerde WaterWonen makelaars